فراخوان شرکت در دومین سمینار «بررسی مکانیزم محدودکننده های گشتاور (Torque Limiters) در افزایش بهره وری صنایع نفت، گاز و پتروشیمی»

  با کمال افتخار به استحضار می­رساند که «دومین سمینار بررسی مکانیزم محدود کننده های گشتاور (Torque Limiters) در افزایش بهره وری در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی» با حمایت مرکز مدیریت بهره وری و با میزبانی مجتمع پتروشیمی جم توسط این شرکت  برگزار می­گردد . این سمینار جهت آشنایی واحدهای نگهداری و تعمیرات, فنی, مهندسی, بومی سازی, تامین قطعات و طراحی و ساخت مفید بوده و امید است که در نتیجه آن راهکاری جهت ارتقاء بهره وری خطوط تولید به طراحان , بهره برداران و واحد های نگهداری و تعمیرات ارائه گردد.

این مکانیزم با عناوین مختلف همچون کوپلینگ های ایمنی (Safety Coupling  ) , محدود کننده گشتاور (Torque Limiter), کلاچ ایمنی (Safety Clutch), کلاچ­های محدود کننده گشتاور (Torque limiting clutch)کلاچ صنعتی و … مدت مدیدی است که در صنعت مورد استفاده قرار می­گیرد ولی متاسفانه دانش آن به­ طور کامل از سوی سازندگان خارجی به بهره برداران داخلی انتقال نیافته است  و علی رغم تنوع بالای مدل­های آن در صنعت کشور به نحو مناسبی مورد استفاده قرار نمی­گیرد لذا در این سمینار به بررسی نحوه­ی عملکرد و همچنین مقایسه با سایر روش­های جایگزین پرداخته خواهد شد.

خواهشمند است در صورت تمایل به شرکت در این سمینار لیست افراد را تا آخر وقت اداری چهارشنبه 24 مرداد ماه 92 به این شرکت ارسال فرمایید.

 لازم به ذکر است که این سمینار با حمایت مرکز مدیریت بهره وری و پتروشیمی جم برگزار  می­گردد و برای شرکت کنندگان هزینه‌ای در بر ندارد.

 

نامه اعلام قطعیت پتروشیمی جم جهت برگزاری سمینار